Geniş Ekran izleNormal Mod

Baldızımla Yaşadığım Seks Hikayesi

Biraz utanç verici bir durum olsa da aldığım zevk cidden inanılmazdı. Daha önce böyle bir olay yaşayan var mı bilmiyorum fakat böyle bir imkanları var ise mutlaka denesinler. Bu durumda karşı tarafında size ilgi duyması çok önemli onu unutmadan ve alacağınız tepkiye göre hareket edin mutlaka. Neyse lafı fazla uzatmadan hikayemi sizlere anlatıyorum.

gülüşü-güzel-ünlü-kadınlar_701139

Benim adım Cenk, 26 yaşındayım ve İstanbul’da ikamet ediyorum. 3 yıllık da evliyim. Karımın Ayşe adında 18 yaşında bir kız kardeşi var. Ayşe daha olgunlaşmaya yeni başlayan, göğüsleri küçük çok seksi bir hatun. Ayşe arada bize kalmaya geldiğinde yanına oturup elimi omzuna atardım. Omzuna attığımda da bir yandan o küçük göğüslerine dokunup çok zevk alırdım. Sizlere baldızım Ayşe’yi nasıl siktiğimi anlatacağım.

Bir gün eşim kursta iken bana geldi bende kapıyı açtım eve çağırdım biraz gelmek istemediyse de ben zorlayınca içeri girdi. üzerimde sadece eşofman vardı altımda kilot yoktu aletim kalkınca hemen belli oluyordu oda bu durumu fark etti yanıma oturunca ben elini tutup aletimin üstüne elini koydum ve bıraktım oda elini çekmedi sonra elini ters çevirip penisimi tuttu . ben oh dedim oda sikin bayağı büyükmüş dedi.

Evet dedim sonra soyundum ve onu soymaya başladım amı ufacaktı dilimle amını yalamaya başladım hoşuna gitmişti sonra ona yarrağımı yalattım iyice azınca amına aletimi yavaşça sokmaya başladım. içine iyice girince kan geldi sonra ben biraz tedirgin olmama rağmen onu bir güzel siktim hayatımda öyle hiç zevk almadım şimdi konuşmuyoruz ama o günü hiç unutamıyorum.

Video Ekleyen Kişi
Yorumlar
  • Ulan ya sonuna güldüm resmen ünlü resiimdeki karı gibi poz verdim adam tüfekle girince kaçtı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir